Zabezpiecz swoją przyszłość i kup mieszkanie na wynajem


Leśna Góra, Gdańsk Polska

Typ
Mieszkanie
Na Sprzedaż
Pokoje
4 Pokoje
Łazienki
1 Łazienki
Powierzchnia
61 m2

Treść ogłoszenia

Mamy do zaoferowania gotowe mieszkanie inwestycyjne. Jeśli szukasz takiego mieszkania, zapoznaj się ze szczegółami poniżej i zobacz jak możesz zarabiać!

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na dzielnicy Niedźwiednik skąd w kilka minut można dostać się do centrum Wrzeszcza i na obwodnicę. W niedalekim sąsiedztwie znajdziemy węzeł komunikacyjny z przystankami autobusowymi. Dodatkowym atutem jest piękna okolica, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W okolicy znajdziemy wszystko co potrzeba. Dzięki centralnemu położeniu, lokalizacja ta jest pożądana przez najemców.

BUDYNEK: 10 piętrowy wieżowiec, po remoncie i termomodernizacji. Budynek wyposażony jest w dwie windy. Dodatkową zaletą jest spora liczba miejsc parkingowych pod budynkiem oraz parkingu strzeżonego. Budynek jest bardzo dobrze utrzymany dzięki prężnie działającej wspólnocie.

MIESZKANIE: Składa się z 5 pokoi. Każdy jest aktualnie wynajmowany na kolejny rok, także z góry wiadomo jaki dochód mieszkanie będzie generowało dla przyszłego właściciela. Jego powierzchnia to 61 m2. W mieszkaniu znajduje się łazienka z prysznicem i oddzielne WC oraz widna kuchnia. Mieszkanie zostało zoptymalizowane i wyremontowane pod kątem wynajmu. Jest całe wyposażone w nowy sprzęt i meble. Wszystko jest w cenie.

Mieszkanie obecnie jest zarządzane przez naszą firmę także przyszły właściciel nie musi przejmować kwestiami związanymi z wynajem – my możemy zająć się nimi w jego imieniu. Po odliczeniu wszystkich kosztów, mieszkanie generuje prawie 40 000 zł rocznie, co daje 8% zwrotu z inwestycji rocznie. Umowy są podpisane na kolejny rok do końca września. Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach jest w cenie!

Co jest istotne to mieszkanie jest bardzo ‘elastyczne’. Aktualnie jest zaaranżowane pod kątem najmu. Jednocześnie można zdemontować ściankę z gk przywracając salon do pierwotnych rozmiarów oraz otworzyć wejście do kuchni tworząc niesamowitą przestrzeń drobnym zbiegiem remontowym. Jest to świetna opcja dla kogoś kto szuka nieruchomości dla dziecka na czas studiów z późniejszą zmianą przeznaczenia nieruchomości.

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego to nie czekaj z decyzją o zakupie zanim ceny znowu wzrosną. Zabezpiecz przyszłość swoją oraz swoich bliskich i umów się na spotkanie. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze mieszkań inwestycyjnych. Mamy w swojej ofercie inne mieszkania, jak również pomagamy w przygotowaniu mieszkania inwestycyjnego od jego znalezienia po obsługę.

497 000

Skontakuj się z nami !