Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem


Słabego, Gdańsk, Polska

Typ
Na Sprzedaż
Pokoje
3 Pokoje
Łazienki
2 Łazienki
Powierzchnia
65

Treść ogłoszenia

Mamy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – sprawdź szczegóły!

Nieruchomość znajduje się na ul. Słabego. W odległości kilku minut spacerem położony park handlowy Matarnia, a w przeciwnym kierunku, znajdziemy się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Lokalizacja zapewnia również świetny dostęp do obwodnicy. Przystanek kolei metropolitalnej Matarnia znajduje się po drugiej stronie obwodnicy, a przystanki autobusowe 200 metrów od budynku. Taka lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich placówek handlowo-usługowych, a jednocześnie w bliskim otoczeniu znajdziemy las z licznymi ścieżkami do biegania i jazdy na rowerze.

Budynek został wybudowany w roku 2006 przez dewelopera Margo. Kameralna 3 piętrowa zabudowa. Posiadłość zabezpieczona jest ogrodzeniem oraz dodatkowo domofonem, a samo mieszkanie jest wyposażone w alarm antywłamaniowy.

Mieszkanie jest bardzo ustawne. Składa się z 3 pokoi – dwóch sypialni, z czego jedna ma dostępny taras, pokoju dziennego z wyjściem na obszerny ogródek, kuchni oraz łazienki z oddzielnym WC. Atutem jest również dodatkowa garderoba w korytarzu mieszkania. Ekspozycja okien jest południowa – zachodnia co zapewnia dużo ciepła i światła, jak również piękne zachody słońca. Z okien mamy widok na zieleń. Do nieruchomości przynależą dwa miejsca postojowe. Jedno jest naziemne, drugie jest pełnowymiarowym, zamykanym garażem w hali garażowej. Dodatkowo płatne 60 000 zł za oba miejsca.

Czynsz administracyjny wynosi ponad 800 zł. Ogrzewanie jest miejskie. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane z podpisanymi umowami do końca sierpnia 2022. W przypadku decyzji nowego właściciela, jest możliwość wypowiedzenia ich przed tym terminem.

699 0000

Skontakuj się z nami !

Name

Marek Zalewski

Telefon

E-mail