Obsługa najmu

Obsługa najmu

Dla Klientów, którzy nie mają możliwości, wiedzy albo czasu aby zajmować się wynajmowaną nieruchomością, nasza usługa jest idealnym rozwiązaniem. W skrócie reprezentujemy naszych Klientów w każdym aspekcie związanym z obsługą nieruchomości – od przygotowania lokalu, wykonania profesjonalnych zdjęć i spaceru wirtualnego, selekcji najemców, ich rozliczenia oraz nadzoru nad bezpieczeństwem nieruchomości, a kończąc na rozliczeniu opłat eksploatacyjnych oraz obsłudze ewentualnych remontów i napraw.

Co nas wyróżnia to całkowita odpowiedzialność za obsługiwane nieruchomości. w obecnym, wyjątkowo ciężkim sezonie 2020 możemy pochwalić się 100% obłożeniem nieruchomości mając trzycyfrową liczbę najemców. Sekretem jest zaangażowanie, umiejętności sprzedażowe oraz pomysły i doświadczenie na pozyskanie najemców.

Obsługę najmu realizujemy pod marką ‘Stacja Stancja’. Na portalach społecznościowych mamy wielotysięczne grupy użytkowników. Pod adresem www.stacjastancja.pl prowadzimy własny portal do wynajmów. Wykonujemy spacery wirtualne, dzięki którym, po wykonanej weryfikacji zdalnej, wyprzedzamy całą konkurencje umożliwiając wynajem nieruchomości bez fizycznej obecności najemcy.

Każdy nasz Klient ma dostęp do panelu klienta w naszym Systemie Obsługi Najmu, dzięki któremu może sprawdzić jak jego nieruchomość jest obsługiwana – czy była wykonana kontrola, czy były zgłoszenia najemców, jakie są opłaty i wiele innych.

W skrócie takie rozwiązanie zdejmuje całkowicie problem obsługi mieszkania z barków właścicieli, jednocześnie dając im pełna kontrolę nad tym w jakim sposób jest to wykonane.