Obrót nieruchomościami

Obrót nieruchomościami

Świadczymy usługi związane z obrotem nieruchomości. Przede wszystkim wyróżnia nas fakt, że do każdej sprzedaży podchodzimy bardzo rzetelnie – nasz prawnik sprawdza stan prawny nieruchomości, inspektor budowlany wyda opinię dotyczącą stanu technicznego, zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową oraz spacer wirtualny, a na koniec zajmiemy się skuteczną promocją i sprzedażą. Dzięki procesowemu podejściu nasi Klienci za każdym razem otrzymują usługę na najwyższym poziomie. To nowe podejście, będące rzadkością na polskim rynku. Sprawdź nasze aktualne oferty tutaj i zobacz jak zostały one przygotowane.

Dzięki takiemu podejściu mamy wykonaną pełną analizę każdej nieruchomości. Zarówno dla właściciela nieruchomości, jak i kupującego jest to nieoceniona wartość. Dlatego też budując strategię cenową i marketingową wiemy dokładnie jakie są plusy i minusy sprzedawanej nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie należycie przygotować się do sprzedaży, właściwie określić wartość nieruchomości i określić strategię negocjacyjną.

Zdajemy sobie sprawę, że większość naszych Klientów kupi lub sprzeda swoją nieruchomość raz lub dwa w ciągu życia. Dlatego istotne dla nas jest aby poprowadzić naszych Klientów przez gąszcz kwestii prawnych, ryzyk związanych ze stanem technicznym, czy polityki cenowej w taki sposób aby transakcja przebiegła bez emocji, w sposób z góry zamierzony i przygotowany.

Warto podkreślić, że jesteśmy w trakcie certyfikacji ISO 9001:2015. Jest to zewnętrzny dowód na wysoką jakość świadczonych usług.

Istotny jest również fakt, że sami nabywamy nieruchomości naszych Klientów, dlatego jeśli właścicielowi zależy na szybkiej sprzedaży jesteśmy w stanie kupić daną nieruchomość oferując gotówkę w zaledwie 3 dni!

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojej nieruchomości zadzwoń do nas lub zostaw swoje dane w zakładce kontakt.