Obrót nieruchomościami

Obrót nieruchomościami – Gdańsk

Każde mieszkanie można sprzedać samodzielnie, jednak jest to czasochłonny proces, który wymaga dobrej znajomości rynku nieruchomości. Wycena, stworzenie atrakcyjnej oferty, negocjacje czy sprawdzenie stanu technicznego mieszkania to czynności, które wymagają poświęcenia dużej ilości czasu i energii, dlatego coraz więcej osób decyduje się na pośrednictwo nieruchomości. Gdańsk to siedziba Domirum – firmy oferującej usługi w zakresie obrotu nieruchomościami, która działa już od 2006 roku. Z nami przejdziesz przez cały proces zakupu lub sprzedaży korzystając z wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku, a taka wiedza jest kluczowa aby uniknąć kosztownych decyzji podejmowanych na rynku nieruchomości.

Obrót nieruchomościami z Domirum – dlaczego warto?

Świadczymy usługi związane z obrotem nieruchomości. Do każdej sprzedaży podchodzimy bardzo rzetelnie – nasz prawnik sprawdzi stan prawny nieruchomości, inspektor budowlany wyda opinię dotyczącą stanu technicznego, zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową oraz spacer wirtualny, a na koniec zajmiemy się skuteczną promocją i sprzedażą. Obrót nieruchomościami z Domirum to oferta skierowana do właścicieli mieszkań głównie w mieście Gdańsk, ale świadczymy nasze usługi w całym Trójmieście oraz okolicach.

Domirum to niewielka firma działająca na lokalnym rynku. Dzięki temu, że obrót nieruchomościami obejmuje głównie Trójmiasto. Nie mamy tysięcy ofert, nad którymi trudno zapanować – pracujemy jedynie na umowach na wyłączność, co sprawia, że znamy najdrobniejsze szczegóły naszych ofert i możemy w pełni zaangażować się w promocję sprzedawanych nieruchomości.

Współpracujemy z innymi biurami, dlatego mamy dobry ogląd rynku, wiedzę na temat aktualnych cen transakcyjnych i możliwość kontaktu z klientami, którzy szukają nieruchomości wyłącznie przez pośredników. Zapewniamy pełne wsparcie w trakcie całego procesu sprzedaży, w tym opiekę prawną, ubezpieczenie transakcji i precyzyjną wycenę. Działamy racjonalnie i profesjonalnie, aktywnie uczestnicząc w negocjacjach i oferując fachowe doradztwo. Współpracując z nami, trafiasz pod opiekę sztabu profesjonalistów, dla których Twoja satysfakcja jest kwestią priorytetową.

Co nas wyróżnia?

W Domirum zajmujemy się nie tylko obrotem nieruchomości, lecz również profesjonalnym doradztwem, obsługą najmu i procesami inwestycyjnymi. Oferujemy także usługi z zakresu projektowania i remontu mieszkań. Doskonale wiemy, jak działa rynek nieruchomości i jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową obsługę – od remontu mieszkania, przez wystawienie ogłoszenia, aż po wsparcie przy sprzedaży. Nasza oferta działa również w drugą stronę, dlatego klienci, którzy korzystają z pośrednictwa Domirum podczas zakupu nieruchomości, mogą liczyć na długoterminową współpracę przy obsłudze najmu.

Istotny jest również fakt, że sami nabywamy nieruchomości naszych klientów. Jeśli więc zależy Ci na szybkiej sprzedaży, jesteśmy w stanie kupić nieruchomość za gotówkę w zaledwie 3 dni!

Wyróżnia nas procesowe podejście, co jest rzadkością na polskim rynku. Oznacza to, że wykorzystujemy system procesów wdrażanych w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Dzięki takiemu podejściu mamy wykonaną pełną analizę każdej nieruchomości, co stanowi nieocenioną wartość zarówno dla właściciela mieszkania, jak i kupującego. Budując strategię cenową i marketingową, opieramy się na przeanalizowanych plusach i minusach sprzedawanej nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie należycie przygotować się do sprzedaży, właściwie określić wartość nieruchomości i określić strategię negocjacyjną.

Warto podkreślić, że jesteśmy w trakcie certyfikacji ISO 9001:2015. Jest to zewnętrzny dowód na wysoką jakość świadczonych usług.

Pośrednictwo nieruchomości – czy warto z niego skorzystać?

Pośrednictwo nieruchomości to oferta, z której korzystają zarówno właściciele mieszkań, jak i osoby zainteresowane zakupem. Trójmiasto jest lokalizacją cieszącą się dużą popularnością wśród inwestorów, co wiąże się również ze sporą konkurencją. Jak sprzedać nieruchomość w Trójmieście szybko i z zyskiem? Jak wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji? Jak znaleźć wymarzone mieszkanie wśród setek ofert zamieszczanych w internecie? Zaoszczędź czas i zadbaj o bezpieczeństwo transakcji, decydując się na pośrednictwo nieruchomości z Domirum. Sprawdź, co możesz zyskać.

Korzyści dla sprzedających

Pośrednik nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem to sposób na zwiększenie wiarygodności oferty. Wiemy, jak zaprezentować nieruchomość, by była atrakcyjna dla kupujących, a dzięki znajomości rynku nieruchomości potrafimy wycenić wartość mieszkania w sposób satysfakcjonujący zarówno dla sprzedawcy, jak i kupującego. Pośrednictwo nieruchomości z Domirum to wszystko, czego potrzebujesz, by sprzedać mieszkanie szybko i z zyskiem.

Co dla Ciebie zrobimy:

 • sprawdzimy stan prawny i techniczny nieruchomości,
 • zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania na sprzedaż,
 • stworzymy ofertę obejmującą spacer wirtualny, który zwiększa szanse na szybką sprzedaż i podnosi atrakcyjność nieruchomości,
 • zajmiemy się skuteczną promocją i sprzedażą,
 • zapewnimy opiekę prawną i bezpieczeństwo transakcji,
 • zadbamy o atrakcyjność ogłoszenia, zwiększając jego widoczność na konkurencyjnym rynku,
 • ustalimy cenę nieruchomości, biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty, oczekiwania kupujących i satysfakcję klienta,
 • będziemy czuwać nad całym procesem sprzedaży i przeprowadzimy negocjacje, zapewniając Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa,
 • zapewnimy możliwość dotarcia do klientów, którzy szukają ofert wyłącznie przez pośredników,
 • zwiększymy wiarygodność Twojej oferty, podpisując się pod nią własną marką.

Korzyści dla kupujących

Zakup mieszkania z pośrednikiem, którego specjalnością jest obrót nieruchomościami, to krok, na który decyduje się wielu kupujących. Wynika to głównie z nieznajomości rynku nieruchomości, obaw przed popełnieniem błędu podczas zakupu i chęci uniknięcia zbędnego ryzyka.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • sprawdzimy stan prawny i techniczny nieruchomości,
 • pomożemy w poszukiwaniach nieruchomości dopasowanej do Twoich potrzeb i budżetu,
 • zajmiemy się negocjowaniem ceny,
 • pomożemy Ci zaoszczędzić czas związany z poszukiwaniem i sprawdzaniem nieruchomości,
 • przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu nieruchomości,
 • zapewnimy bezpieczeństwo transakcji i opiekę prawną,
 • zapewnimy dostęp do atrakcyjnych ofert niepublikowanych, które są zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • pomożemy Ci uniknąć ryzyka wynikającego z nieznajomością cen, przepisów i rynku.

Profesjonalne pośrednictwo nieruchomości – Trójmiasto

Zdajemy sobie sprawę, że większość naszych klientów kupi albo sprzeda nieruchomość raz lub dwa razy w ciągu życia. Dlatego zależy nam na tym, by poprowadzić Cię przez gąszcz kwestii prawnych, ryzyk związanych ze stanem technicznym czy polityki cenowej tak, by transakcja przebiegła bez emocji – w sposób z góry zamierzony i przygotowany.

Sprawdź nasze aktualne oferty i zobacz, jak zostały przygotowane. Chcesz uzyskać indywidualną ofertę? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą!