Inwestycje

Inwestycje w nieruchomości – Gdańsk

Inwestowanie w nieruchomości to nasza pasja. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, zajmując się całym procesem inwestycyjnym – od znalezienia mieszkania spełniającego wymagania klienta, przez remont, aż po obsługę najmu. Dzięki działalności naszego biura sprzedaży i wynajmy nieruchomości oraz wypracowanym przez lata kontaktom jesteśmy w stanie znaleźć mieszkania poniżej ceny rynkowej, dlatego już na początku naszej współpracy zarabiasz na inwestycji.

Na czym polegają inwestycje w nieruchomości?

Inwestowanie w nieruchomości to złożony proces, który rozpoczynamy od analizy możliwości inwestycyjnych klienta. Od tego etapu zależą dalsze kroki, gdyż zarówno wybór, zakup, jak i optymalizacja nieruchomości pod wynajem to działania dopasowane do potrzeb klienta i ustalonego budżetu. W Domirum dbamy o to, by inwestycje w nieruchomości spełniały przyjęte założenia i obejmowały wszystkie niezbędne etapy.500

Proces inwestycyjny jest podzielony na 5 etapów:

Analiza możliwości inwestycyjnych – w pierwszej kolejności analizowane są preferencje Klienta i możliwości inwestycyjne. Na tej podstawie możemy zaproponować naszą strategię inwestycyjną uszytą pod potrzeby oraz portfel Klienta.

Wybór nieruchomości spełniającej nasze kryteria inwestycyjne – w zależności od wybranej strategii inwestycyjnej, szukamy nieruchomości spełniającej ustalone wymagania Klienta. Następnie analizujemy każdą ofertę pod kątem założeń przyjętej strategii.

Zakup nieruchomości – po dokładnej selekcji ofert sprzedaży zaczynamy negocjacje, aby uzyskać możliwie najniższa cenę zakupu dla naszego Klienta. Finalnie Klient przy naszym wsparciu dokonuje zakupu nieruchomości, która najlepiej wpisuje się w założone oczekiwania.

Optymalizacja nieruchomości pod wynajem – po zakupie nieruchomości prowadzone są prace remontowe, zgodne z projektem naszego architekta. Podstawą jest działanie zgodne ze sztuką budowlaną, uzyskując niezbędne pozwolenia i odbiory. Dzięki temu wszyscy śpimy spokojnie.

Obsługa najmu – w tym momencie zaczynamy obsługiwać nieruchomość w zależności od przyjętego modelu – z gwarancją czynszu bądź bez.

Proces inwestycyjny jest podzielony na 5 etapów:

W inwestowaniu w nieruchomości najtrudniej jest… zacząć. Jeśli jest to Twoja pierwsza inwestycja, z pewnością obawiasz się niepowodzenia, zwłaszcza jeśli nie jesteś biegły w finansach i nie znasz się na rynku nieruchomości. Od tego masz nas! Inwestycje w nieruchomości, to nasza specjalność. Ty wiesz, w co chcesz zainwestować – my wiemy, jak zrobić to skutecznie, bezpiecznie i z zyskiem!

Zanim rozpoczniesz poszukiwanie idealnej nieruchomości, odpowiedz na kilka pytań:

 • Jaki jest cel inwestycji? Nieruchomość, w którą chcesz zainwestować, ma być przeznaczona pod wynajem, do użytku własnego czy może do zwiększenia wartości mieszkania i sprzedaży?
 • Jakim budżetem dysponujesz? Zakup nieruchomości wiąże się z koniecznością zgromadzenia środków finansowych. Chcesz zainwestować za gotówkę, a może wolisz wspomóc się kredytem?
 • Jaką lokalizację wybrać? Jeśli planujesz zakup nieruchomości pod wynajem, zwróć uwagę na atrakcyjną lokalizację, która przyciągnie potencjalnych najemców i wpłynie na wartość mieszkania.
 • Czego chcesz uniknąć? Pragniesz zainwestować w nieruchomość, lecz nie wiesz jak wybrać odpowiednie mieszkanie i nie masz czasu na zarządzanie najmem? Możesz tego uniknąć, decydując się na współpracę z Domirum – Twoim specjalistą od obsługi inwestycji!

Inwestowanie w nieruchomości z Domirum – dlaczego my?

Wsparcie profesjonalnej firmy specjalizującej się w obsłudze inwestycji to gwarancja bezpieczeństwa, spokoju i wygody. Nie musisz obserwować rynku nieruchomości, by dobrze zainwestować – to zadanie dla nas! Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej inwestycji, przeanalizujemy oczekiwania, odpowiemy na pytania i będziemy z Tobą podczas całego procesu inwestycyjnego. Wsparcie doświadczonego partnera to coś, na co możesz liczyć, decydując się na inwestycje w nieruchomości z Domirum Gdańsk.

Zapewniamy:

 • analizę Twoich potrzeb i oczekiwań,
 • opracowanie indywidulanej strategii inwestycyjnej,
 • wsparcie podczas wyboru i zakupu mieszkania,
 • znalezienie nieruchomości poniżej ceny rynkowej,
 • negocjacje ceny nieruchomości,
 • optymalizację mieszkania pod wynajem (projekt + remont),
 • obsługę niezbędnych pozwoleń i odbiorów,
 • profesjonalną obsługę najmu.

Inwestowanie w nieruchomości – dlaczego warto?

Nieruchomości to jedna z najlepszych inwestycji długoterminowych, na którą decyduje się coraz więcej Polaków. Nic w tym dziwnego – inwestowanie w nieruchomości znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach (np. Trójmiasto) to sposób na dodatkowy dochód pasywny i czerpanie zysku z wynajmu mieszkania.

4 największe zalety inwestycji w nieruchomości to:

 1. Comiesięczny zysk – inwestycja w nieruchomość na wynajem to sposób na stały, comiesięczny przypływ gotówki. Wynajem nieruchomości zwiększa także poczucie bezpieczeństwa, sprawiając, że korzystamy z więcej niż jednego źródła dochodów oraz generujemy dochód pasywny (taki, który wymaga minimalnego nakładu pracy).
 2. Wysoka wartość nieruchomości – zarówno popyt, jak i ceny mieszkań nieustannie rosną, dlatego właściciel nieruchomości może przez wiele lat czerpać korzyści z najmu lub w dowolnym momencie sprzedać z zyskiem mieszkanie.
 3. Niskie ryzyko inwestycyjne inwestowanie w nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji, zwłaszcza jeśli wybierasz atrakcyjną lokalizację (np. Gdańsk). Mimo okresowych wahań rynkowych nieruchomość to inwestycja, która w większości przypadków przynosi zysk.
 4. Nieruchomość lepsza niż lokata – pomnażanie kapitału poprzez nieruchomość jest bardziej opłacalna niż w przypadku lokat długoterminowych. Mieszkanie pod wynajem przynosi większy zysk w skali roku, który możemy pomnażać na przykład poprzez wynajem oddzielnych pokojów czy odremontowanie wnętrza.

Obsługa inwestycji na najwyższym poziomie

Domirum to firma założona przez praktyków inwestujących w nieruchomości. Jesteśmy jedną z niewielu polskich firm, które mogą udokumentować jakość świadczonych usług aktualnie wdrażaną normą ISO 9001:2015. Uzyskany certyfikat będzie dowodem naszej rzetelności, przemyślanych zasadach działania, nieustannym rozwoju i podnoszeniu jakości usług. Twoje potrzeby są dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na długoterminową współpracę, która jest satysfakcjonująca dla obu stron. Naszą nadrzędną wartością jest profesjonalizm, co przekłada się na odpowiedzialność za bezpieczeństwo inwestycji.

Jeśli inwestowanie w nieruchomości w Gdańsku, to tylko z Domirum! Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą.