O NAS

Domirum to firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości!

Od wielu lat działamy na kilku płaszczyznach związanych z nieruchomościami – inwestowaniu, obrocie nieruchomościami oraz obsłudze najmu, jak również świadczymy usługi z zakresu procesów pomocniczych – od doradztwa, przez projekt, a na remontach kończąc. Wszystko po to aby w jednym miejscu obsłużyć kompleksowo wszystkie potrzeby naszych Klientów, zgodnie z zasadą ‘różne potrzeby – jeden kontakt’.
Domirum jest firmą założoną przez praktyków inwestujących w nieruchomości. Działalność związaną z wynajmem nieruchomości prowadzimy już od 2006 roku. Pozwoliło nam to na zgromadzenie dużego doświadczenia w działalności związanej zarówno z najmem i sprzedażą, jak również zbudowanie wokół siebie zespołu specjalistów z którymi współpracujemy od lat, dzięki czemu zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług. Nasz zespół składa się z ekspertów rynku nieruchomości, opiekunów mieszkań, ekipy remontowej, dekoratora wnętrz, fotografa, księgowej, prawnika, doradcy podatkowego oraz notariusza. Wszyscy jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów.

Naszym nadrzędnym celem jest być blisko potrzeb Klienta, aby móc je obsłużyć w jednym miejscu.

Filozofią naszej firmy jest kompleksowe świadczenie wysokiej jakości usług.

Jeśli nie jesteśmy jedyną, to na pewno jedną z niewielu firm w Polsce, która może udokumentować jakość świadczonych aktualnie wdrażaną normą ISO 9001:2015. Uzyskanie takiego certyfikatu gwarantuje, że jej posiadacz to rzetelny partner, który ma przemyślane zasady działania, cały czas pracuje nad swoim rozwojem i podnoszeniem jakości świadczonych usług, a potrzeby klientów będą zaspakajane z najwyższą starannością.

Jednocześnie wyznajemy zasadę, że działamy w branży usług świadczonych przez ludzi dla ludzi. Staramy podejść się do każdej usługi indywidualnie, rozumiejąc potrzeby naszych Klientów. Takie podejście gwarantuje długofalową współpracę, która jest dowodem dobrze wykonanej pracy.

Więcej na temat naszego podejścia można przeczytać w naszej Polityce Jakości, która jest wyrazem wyznawanych wartości w biznesie.

Polityka jakości jest wynikiem strategii rozwoju i wartości firmy Domirum, której celem jest świadczenie wysokiej jakości usług na rynku zarządzania najmem, obrotem nieruchomościami i umacnianie opinii odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

Naszą nadrzędną wartością jest PROFESJONALIZM rozumiejąc, że to głównie w naszych rękach leży odpowiedzialność za wynajmowane nieruchomości oraz bezpieczeństwo i skuteczność prowadzonych transakcji.

Głównymi kierunkami realizacji naszej Polityki jakości są:

• Ciągłe doskonalenie skuteczności obowiązującego Systemu Zarządzania Jakością, zgodnie z normą ISO 9001:2015,

• Dążenie do zwiększenia zadowolenia klientów poprzez systemowe podejście do procesów oraz okresowe badanie satysfakcji klientów,

• Monitorowanie i ciągłe doskonalenie procesów związanych z realizacją naszych usług,

• Nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, w celu spełnienia potrzeb i oczekiwań klientów, z poszanowaniem prawa oraz standardów zawodowych,

• Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych wspierających jakość i skuteczność naszych działań,

• Doskonalenie relacji z klientami poprzez unowocześnianie kanałów komunikacji, prezentacji naszych usług oraz zakresu świadczonych usług,

• Zapewnienie właściwej organizacji pracy jako gwarancji wykonania wszystkich zobowiązań wynikających z umów zawartych z klientami,

• Podnoszenie własnych kwalifikacji dla zagwarantowania jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług dla naszych klientów,

• Kształtowanie świadomości i odpowiedzialności pracowników na każdym stanowisku pracy poprzez szkolenia i motywację, w celu zbudowania tożsamości pracowników z celami firmy.

Zapewniam, że treść Polityki Jakości jest znana i akceptowana na wszystkich szczeblach organizacyjnych firmy, a przestrzeganie i efektywność Systemu Jakości jest przedmiotem mojego osobistego, stałego zaangażowania.